وب سایت دانشجوی ایرانی افتخار دارد که یکی از بزرگترین کتابخانه های مجازی رایگان در ایران می باشد و در زمینه های گوناگونی برای شما مخاطبین گرامی مطالب آموزشی ، علمی و مطالب سودمند را با طبقه بندی مناسب آماده نموده است. شما عزیزان به سهولت میتوانید با استفاده از یکی از راه های زیر به مطالب مورد نیاز خود دست یابید:

روش اول : استفاده از طبقه بندی وب سایت دانشجوی ایرانی

در وب سایت دانشجوی ایرانی دو نوع طبقه بندی وجود دارد : ( مطالب دانشگاهی و مطالب آموزشی متفرقه)

طبقه بندی مربوط به مطالب دانشگاهی در ستون سمت راست وب سایت قرار دارد و طبقه بندی مطالب آموزشی متفرقه در ستون سمت چپ که بصورت یک  فهرست بازشو نمایش داده می‌شوند و دارای زیر طبقه بندی های گوناگونی می باشند. شما می توانید با کلیک بر روی علامت + سمت راست طبقه بندی زیر شاخه های آن طبقه را مشاهده فرمایید و در صورت نیاز به سطح بعدی طبقه بندی ها نیز بروید تا به مطالب مورد نظر خود دست یابید. (مانند عکسهای زیر)

برای مشاهده عکس با سایز اصلی بر روی آن کلیک نمایید

منوی ستون راست قبل از کلیک بر روی علامت + سمت راست طبقه بندی

منوی ستون راست بعد از کلیک بر روی علامت + سمت راست طبقه بندی

روش دوم : روش دوم برای یافتن مطالب مورد نظر استفاده از ابزار جستجو (Search) که در نوار منوی وب سایت دانشجوی ایرانی قرار دارد است. شما دوستان گرامی می توانید نام کتاب و یا موضوعی را که علاقه دارید درباره آن مطالب موجود را بیابید در این باکس نوشته و دکمه Enter را فشرده و یا بر روی آیکن جستجو کلیک نمایید. ( مانند شکل زیر)

برای مشاهده عکس با سایز اصلی بر روی آن کلیک نمایید

نکته : در اکثریت موضوع های موجود در طبقه بندی های این وب سایت تعدد مطالب به اندازه ای است که مطالب موجود بیش از چندین صفحه می باشند. برای آنکه بتوانید تمامی مطالب موضوع مورد نظر خود را مشاهده فرمایید توسط یک ابزار پیمایش صفحات که در پایین صفحات وب سایت قرار دارد به ورق زدن صفحات موضوع مورد نظر اقدام نمایید ، که عکس آن و محل قرار گیری ابزار پیمایش در عکس زیر قابل مشاهده می باشد.

برای مشاهده عکس با سایز اصلی بر روی آن کلیک نمایید

با تشکر

دانشجوی ایرانی


<-- این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
Facebook stumbleupon Digg Delicious Email Twitter