خانه / اخبار / رکورد زدن دستگاه واقعیت مجازی سونی

رکورد زدن دستگاه واقعیت مجازی سونی

کمپانی سونی‌ این روز‌ها با فناوری‌های واقعیت مجازی، سود زیادی به دست آورده است و تا به امروز ۴٫۲ میلیون پلی استیشن واقعیت مجازی را به فروش رسانده است.رکورد زدن دستگاه واقعیت مجازی سونی

البته این تعداد دقیقا مرتبط با دستگاه‌هایی که واقعا از جانب کاربران خریداری شده است. به گزارش دانشجوی ایرانی از رایورز ،به نقل از gizmodo، سید شومن به عنوان مدیر شبکه‌ اجتماعی پلی استیشن در‌ این باره اظهار کرد که: «بسیار هیجان‌زده شده‌ایم جهت اعلام اینکه تا تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۹ بیش از ۴٫۲ میلیون پلی استیشن واقعیت مجازی در سراسر دنیا فروخته‌ایم. مایلیم که از طرفدارانمان برای پشتیبانی عمیقشان برای کمک به دستیابی به این هدف تشکر کنیم.»

بر اساس اظ‌هارات بنگاه‌های تحلیلی متعدد، تخمین‌های اخیر، کمپانی سونی را بسیار جلوتر از دیگر فعالان صنعت بازی‌های کامپیوتری قرار داده است و‌ این کمپانی با فروش ۴۶۳ هزار دستگاه از پلی استیشن واقعیت مجازی در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۸ اکولوس ریفت و اچ تی سی وایو را شکست داده است.

دلیل اصلی موفقیت پلی استیشن واقعیت مجازی این است که این کنسول توسط کنسول همنام خود که در بازار بسیار محبوب است، پشتیبانی می‌شود. در‌ این میان دستگاه‌های اکولوس و اچ‌تی‌سی نیازمند کامپیوتر‌های گران‌قیمتی هستند که خرید آنها برای همه راحت نخواهد بود. البته همکاری توسعه دهندگان با کمپانی سونی برای عرضه بازی‌های واقعیت مجازی در موفقیت‌ این کنسول بی تاثیر نبوده است.

پلی استیشن واقعیت مجازی همچنین سونی را برای عرضه نسل بعدی کنسول‌های بازی‌های کامپیوتری آماده کرده است. نسل جدید پلی استیشن‌ها در حال ساخت است و در طی چند ماه آینده به بازار عرضه خواهد شد. البته هنوز زمان دقیق عرضه این سیستم از سوی‌ این کمپانی به طور دقیق مشخص نشده است.همچنین می توانید از مطالب زیر دیدن فرمایید:

فروش انحصاری در بازار کامپیوتر

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت: همچنان که پیش از این در بازار موبایل شاهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *