سه شنبه , ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
بــــاران میکــــس

کتاب Microsoft Dynamics CRM 2016 User Guide

Microsoft Dynamics CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری تولید شده توسط شرکت مایکروسافت است . این نرم افزار امکان مدیریت اطلاعات در حوزه های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش را با معماری انعطاف پذیر و قابلیت های سفارشی سازی گسترده فراهم آورده است.

ماژول های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش در Microsoft Dynamics CRM بستری برای تعامل با تمام مشتریان را فراهم نموده و سازمان را قادر می سازد روابطش را با مشتریان از لحظه اولین تماس تا فروش و خدمات پس از فروش را مدیریت نماید.

رابط کاربری Microsoft Dynamics CRM از نظر ظاهری شبیه به Outlook طراحی شده است. این طراحی در کنار یکپارچگی و همبستگی کامل بین Dynamics CRM و ابزارهای مجموعه Office ، شرایطی را ایجاد می‌کند تا کاربران با سرعت و کارایی بالا سیستم را در امور روزانه خود به کار گیرند و هزینه های آموزش و استقرار کاهش یابد.

کتاب راهنمای کاربری مایکروسافت داینامیک سی آر ام 2016

نرم افزار CRM مایکروسافت می تواند در بخش های فروش ، بازاریابی و خدمات پس از فروش به سازمان شما ارائه خدمات نماید. جهت آشنایی بیشتر با قابلیت های این نرم افزار کتاب راهنمای کاربری مایکروسافت داینامیک سی آر ام ۲۰۱۶ را آماده نموده ایم که امیدواریم مفید واقع گردد.

عنوان کتاب :  Microsoft Dynamics CRM 2016 User Guide

زبان کتاب : انگلیسی

 تعداد صفحات : ۷۳۸

ساختار فایل :PDF

رمز فایل : www.irstu.com

حجم فایل : ۱۱٫۳ مگابایت

این مطلب مخصوص اعضای دارای اشتراک می باشد.
در صورتی که اشتراک دارید جهت مشاهده لینک دانلود وارد شوید.
در صورتی که هنوز ثبت نام نکرده اید، هم‌اکنون اقدام نمایید.

ورود    دریافت اشتراک

منبع : دانشجوی ایرانیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.