دیگر مباحث وب

کتاب آشنایی با سرویس Google Docs ، نوشته محمد علی پور

سرویس Google Docs همانطور که از نامش پیداست توسط قدرتمندترین موتور جستجوگر دنیا یعنی گوگل ساخته شده است و این امکان را بـه کاربرانش می دهد تا مدارک و پرونده های خود را در Google Docs منتشر یا آپلود کنند.

بیشتر بخوانید »

روش های کسب درآمد از وب سایت شخصی

مطالب متعددی درباره شیوه‌ های راه‌اندازی وب سایت و نیز روش‌ های بهبود رتبه جستجوی آن ها در موتورهای جستجو وجود دارد. در این میان شاید این پرسش به‌ ذهن برسد که چگونه می‌توان از طریق اینترنت یا ایجاد یک وب سایت کسب درآمد کرد؟

بیشتر بخوانید »

کتاب تبلیغات کارآمد وب سایت ، نوشته نوید زراعتی

اثری که پیش رو دارید از مجموعه عناوین آموزشی «انجمن کتابخانه های تخصصی و دفاتر اطلاع رسانی» انگلستان می باشد که ترجمه شده است و هدف آن ارائه ی ساده و اطلاع رسانی برای قشر وسیعی از افراد است.

بیشتر بخوانید »

کتاب آموزش مقدماتی کار با سیستم وبلاگدھی بلاگفا

افرادی که علاقه دارند با استفاده از سیستم وبلاگدھی بلاگفا ، وبلاگی را برای خود ایجاد کنند ، میتوانند این کتاب را مطالعه کنند تا با مراحل ایجاد وبلاگ در این سیستم بخوبی آشنا شوند.

بیشتر بخوانید »

کتاب “۲۰ نکته که در مورد وب و مرورگرها یاد گرفتم”

web

کتاب ۲۰ نکته که در مورد وب و مرورگرها یاد گرفتم ، راهنمای کوتاهی است برای هر کسی که در مورد اصول اولیه مروگر ها و وب کنجکاو است. در این کتاب شما با آخرین ابداعات جالبی که در مرورگر ها و تکنولوژی های وب صورت گرفته است آشنا خواهید شد.

بیشتر بخوانید »